Про нас2022-04-01T17:32:02+03:00

Про Zakupki.ua

Zakupki.ua – офіційний майданчик публічних закупівель Prozorro, основний напрям — комплексна аналітика тендерів. Ми займаємось організацією та проведенням торгів у сфері публічних закупівель Prozorro, Prozorro Market. Створюємо і реалізуємо цінні послуги учасникам торгів, надаємо комплексну підтримку, від підготовки тендерних пропозицій до укладання договору.

Майданчик авторизований за всіма рівнями акредитації, атестований сертифікатом КСЗІ від Держспецзв’язку, як майданчик з найвищим рівнем захисту персональних даних.

Учасники Zakupki.ua перемагають більше

На Zakupki.ua створені найкращі умови для перемоги в закупівлі. Щомісяця проходить близько 28 тисяч закупівель, серед яких, 12 тисяч проведені до кінця та визначені переможці. Кожен активний учасник закупівель Prozorro, в середньому, отримує 2,32 перемоги в місяць. В цей час, учасник Zakupki.ua перемагає в 2,56 закупівлях. Тобто учасники на нашому майданчику перемагають на 10% більше за інших. У цьому їм допомагають наші послуги та продукти.

Наші продукти

Прогноз ціни конкурентів

Унікальна нейромережа прогнозу конкурентів та їх ціни в майбутніх торгах.

Аналітика закупівлі, замовника та конкурентів

Аналізує поведінку замовника та потенційних конкурентів у минулих закупівлях. З допомогою нашої аналітичної системи знаходьте надійних замовників, уникайте зайві ризики та відчиняйте нові напрямки в бізнесі.

Prozorro Market

Е-каталог, в якому замовники знають, що хочуть придбати і все, що їм залишилося – це обрати постачальника, якому достатньо одноразово пройти кваліфікацію, щоб продавати власний товар.

Персональний менеджер

Консультація з будь-яких питань. Візьмемо на себе всю бюрократію. Простежимо, щоб закупівля була для вас безтурботною.

Освітня екосистема 

Завдяки нашим вебінарам, семінарам, статтям і публікаціям користувачі завжди в курсі усіх подій, тонкощів у публічних закупівлях та максимально підготовлені до них. 

Центр керування закупівлями

Працюйте разом із колегами, налаштовуйте персональні підписки на цікавий тендер, знаходьте його за критеріями, представленими в розширеному пошуці та відслідковувати етап цієї закупівлі в календарі.

Історія

На ринку публічних закупівель вперше з’явилися 17 років тому, коли ще всі закупівлі були лише на папері. Коли постачальникам і замовникам набридли вічні тендери в паперовій формі та створювалася діджиталізація процесів, ми, єдині в Україні, переводили державні тендери з журналу «Вісник Закупівель» у електронний вигляд на сайті UA-Tenders. 

Після того, як стало відомо про старт системи Prozorro, ми взяли участь у її розробці та стартували з пілотного проекту в 2015 році. За цей час, нашою командою проведено понад тисячу успішних аукціонів вартістю понад 450 млн. гривень.

Місія

Розкриваємо потенціал бізнесу для процвітання держави.

Цінності

Клієнтоорієнтованість

Обслуговування клієнтів з максимальним комфортом – те, на що орієнтується компанія.

Команда

Пропагуємо командну проактивність, взаємоповагу та піклуємося про те, щоб кожен співробітник зміг реалізувати потенціал.

Розвиток

Щодня покращуємо методи управління та рівень обслуговування клієнтів.

Zakupki.ua систематично вдосконалює сервіс,  функціонал і оптимізацію майданчику, та гнучко реагує на зовнішні чинники впливу в публічних закупівлях, щоб кожного дня вам було комфортніше користуватися нашими послугами.