Тарифи2023-07-31T22:41:02+03:00

Тарифи електронного майданчика “Zakupki UA” (Prozorro)

Електронний майданчик “Zakupki UA” – авторизований електронний майданчик за чотирма рівнями акредитації відповідно до Закону України “Про публічні закупівлі”, який забезпечує проведення публічних закупівель із використанням системи PROZORRO. Рішення щодо попередньої авторизації електронного майданчика “Zakupki UA” закріплено у Наказах Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 10.05.2016 №793 та від 21.09.2016 №1596. Рішення щодо авторизації попередньо авторизованого майданчика “Zakupki UA” закріплено у Наказі Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 30.11.2020 №2472.

Участь у закупівлях через електронний майданчик “Zakupki UA” (доступ до онлайн-сервісів)Вартість, з ПДВ
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить не більш як 20 тисяч гривень20,40 грн.
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить не більш як 50 тисяч гривень142,80 грн.
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить не більш як 200 тисяч гривень408 грн.
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить не більш як 1 мільйон гривень612 грн.
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить більшe як 1 мільйон гривень2040 грн.
за подання учасником пропозиції (тендерної пропозиції) – у разі, коли вартість закупівлі* становить більш як 4 мільйони гривень4080 грн.
за доступ до електронного каталогу, якщо вартість закупівлі* становить не більш як 50 тисяч
гривень
3%**
за доступ до електронного каталогу, якщо вартість закупівлі* становить не більш як 200 тисяч
гривень
2%**, але не більш як 4080 гривень з ПДВ***
за доступ до електронного каталогу, якщо вартість закупівлі* становить більш як 200 тисяч
гривень
1%**, але не більш як 4080 гривень з ПДВ***

* Вартість Послуги визначається із урахуванням очікуваної (початкової) вартості закупівлі, визначеної замовником за предметом закупівлі або за кожним лотом (частиною предмета закупівлі) – у випадку, якщо умови процедури закупівлі передбачають подання пропозицій за лотами (частинами предмета закупівлі). У разі здійснення закупівлі енергосервісу відповідно до Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації” вартість Послуги визначається із урахуванням ціни енергосервісного договору, зазначеної учасником у тендерній пропозиції.
**суми договору про закупівлю, укладеного з використанням електронного каталогу (справляється з переможця відбору, з яким замовник уклав договір про закупівлю), крім того ПДВ 20%, що нараховується на вартість Послуги.
*** обмеження суми винагороди розміром 4080 гривень з ПДВ застосовуються до закупівель, проведення яких замовником розпочато під час дії правового режиму воєнного стану в Україні.

Наведені на цій веб-сторінці Тарифи опубліковані виключно в інформаційних цілях. Такі Тарифи не обов’язково відображають умови, які будуть застосовуватись до нових або діючих правочинів. Ви маєте завжди перевіряти ціни, тарифи, вартість послуг до вчинення відповідного правочину. Відносно деяких послуг зазначену перевірку можна здійснити шляхом ознайомлення із Тарифами, наведеними у Регламенті електронного майданчика “Zakupki UA”.

Закупівлі через електронний майданчик “Zakupki UA” (доступ до онлайн-сервісів)Вартість
Проведення замовниками закупівель через електронний майданчик “Zakupki UA”Безкоштовно

Додаткові послуги

Оператор електронного майданчика “Zakupki UA” може надавати учасникам закупівель додаткові послуги.

  • Інтеграція з ERP-системою.
  • Аналітичні звіти для керівників по проведених закупівлях.
  • Консалтингові послуги – проведення закупівель, створення бізнес-процесів на підприємстві.
  • Створення тендерної пропозиції – послуги для постачальників.
  • Аналіз ринку, ціни конкурентів – підготовка звітів для постачальників.
  • Навчання – проведення семінарів на замовлення.

Приєднатися до системи ProZorro!