Реєстрація в Prozorro через майданчик Zakupki.UA

Реєстрація в Prozorro через майданчик Zakupki.UA

Створіть аккаунт

Щоб почати реєстрацію в Prozorro, потрібно створити аккаунт для входу на майданчик. Для цього натисніть кнопку “Реєстрація” на головній сторінці.

Реєстрація постачальника

Реєстрація в Prozorro

На формі реєстрації оберіть вкладку «Постачальник» та заповніть поля з контактними даними. Ознайомтесь зі згодою суб’єкта персональних даних  та поставте відмітку в чек-боксі про надання згоди. Зверніть увагу, що після реєстрації на вказану електронну пошту надійде посилання для підтвердження даних. Тільки так ми будемо впевнені, що ви отримаєте всі важливі повідомлення про закупівлі Prozorro. 

Реєстрація в Prozorro

Заповніть дані організації

Наступним кроком внесіть інформацію про організацію, від якої ви будете приймати участь в тендерах Prozorro. Після входу на майданчик у правому верхньому куті натисніть на номер особового рахунку та виберіть «Дані організації». Заповніть дані про компанію самостійно або довірте заповнення вашому персональному менеджеру, який зв’яжеться з вами після створення аккаунту.

Дані організації

Реєстрація в Prozorro

Верифікуйте організацію в Prozorro

На вимогу від Prozorro взяти участь в закупівлях ви зможете лише після проходження верифікації. Для цього потрібно поповнити баланс з розрахункового рахунку зареєстрованної організації або підписати договір про надання послуг з майданчиком.

Поповнення балансу з розрахункового рахунку

В розділі «Баланс» створіть рахунок на будь-яку суму та оплатіть його за вказаними реквізитами. Зверніть увагу, що для вдалої верифікації дані оплати повинні обов’язково співпадати з даними організації. Після верифікації кошти з оплати зарахуються на ваш баланс. Щоб прискорити верифікацію, надішліть скан-копію платіжного доручення за допомогою форми «Як прискорити поповнення рахунку?» в розділі «Баланс». Ваш персональний менеджер вручну внесе оплату не чекаючи підтвердження від банку.

Баланс

Реєстрація в Prozorro

Верифікація за допомогою договору про надання послуг

Підпишіть з нами Договір про надання послуг. Заповніть поля з реквізитами вашої організації та надішліть підписаний договір у 2-х екземплярах на адресу: 04071, місто Київ, вулиця Кожум’яцька, будинок 12-Г. Зверніть увагу! Організація пройде верифікацію та зареєструється в Prozorro за умови отримання майданчиком оригінала договору. 

Реєстрація в Prozorro

Реєстрація в Prozorro

З будь-яких питань, зауважень або пропозицій телефонуйте нам за номером 0 800 30-74-85.

Вигравайте разом із Zakupki.ua!